Lajm

Bora Zemani tregon hapur sekretet: ‘Kjo është arsyeja që u ndava nga Vini’

Të gjithë ata që e kanë njohur nga ekrani Bora Zemanin dhe Vin Velin, pa dyshim që e kanë konsideruar si një prej çifteve më të simpatike të showbiz-it. Por, për fat të keeq, Megjithëse nuk kanë qenë zyrtarisht të martuar, Bora dhe Vini pas shumë viteve bashkë, jane nd_are tashme prej 2 viteshJam e gatshme për të paguar 2000 Paund”, shkruan ajo../ Pasi te keni Kaluar Marketingun Hapen Pamjet e Plota

Prindërit e Arborit, i cili para pak kohësh festuar ditëlindjen e tij të 5-të, megjithëse si fillim e mohuan k_rizën në çift, “luajtën” me publikun herë duke lënë të kuptohet se janë bashkë e herë sikur janë të nd_arë, më në fund kanë konfirmuar lajmin e nd_arjes përfundimtare. Bora tha se nuk ka qenë asnjëherë e martuar dhe se thjesht ka patur një lidhje dashurie me Vinin, një lidhje të cilës i ka ardhur fundi.Jam e gatshme për të paguar 2000 Paund”, shkruan ajo../ Pasi te keni Kaluar Marketingun Hapen Pamjet e Plota