Lajm

Ana e “Për’Puthen” nxjerr foton dhe nuk njihet/ Përveç buzëve tregon edhe n dërhyrjen e radhës: Na habiti

Pak ditë më parë, Ana Kauri bëri një tjetër nd ërhyrje e stetike pas buzëve. Përmes një postimi në rrjete sociale, ajo tregoi se kishte bërë hundën../ Pasi te keni Kaluar Marketingun Hapen Pamjet e Plota

Sot Ana ka hequr fa shon dhe është shfaqur për herë të parë në publik pas ope racionit. Ish-konkurrentja ka publikuar një video në Instastory, ku pyet ndjekësit për “hundën e re” ./ Pasi te keni Kaluar Marketingun Hapen Pamjet e Plota