Lajme

Blendi del nga vetja, i kthehet keq të ftuares: Moj zonjë nuk më tregon ti se çfarë bëj unë, më trego ku është vjedhja këtu…

Korrdinatorja e njësisë Antikorrupsion në Partinë e Lirisë, Birisida Shehaj është përfshirë në një debat mbrëmjen e sotme me drejtuesin e emisionit “Opinion”, Blendi Fevizu. Të dy e kanë nisur bisedën për kompanitë offshore për të mbuluar aferën e inceneratorëve. JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT ku shkruan SP.0N.SORED Sipas Shehajt, dokumentet që ajo

READ MORE
Lajme

Zjeheni këtë lule që e gjen në çdo shtëpi shqiptari dhe bëjeni çaj/ Mushkëritë brenda ditës do t’ua pastrojë

Mëllaga është bimë e cila në mjekësinë popullore përdoret nga lashtësia. Kryesisht rritet deri në 80 cm në lartësi dhe ka fletët në formë të rrumbullakët, të zemrës apo të veshkave.Kollë, bronkit, dhimbje të fytit, por edhe të stomakut i shëron mëllaga. Nëse keni lëkurë tepër të thatë për shkak të të ftohtit, sërish mëllaga

READ MORE